Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Niestety mlodziency Wiadomo ze waszymi idolami sa Siwak i Piotrowicz. Wiem ze ich kochacie za ich zaslugi dla Polski i przyczynienie sie do zwalczenia w swoim czasie zachcianek komunizmu w Polsce. Wiemy ze kochacie i uwielbiacie waszego wielkiego i nieomylnego Jaroslawa i chetnie wejdziecie w szeregi ZOMO Macierewicza dla podtrzymania komunistycznej idei. Wiadomo ze przyswiecaja wam kumunistyczne idee i marzy wam sie Polska na wzor Korei Poludniowej.
Szkoda tylko ze jestescie tak malo pragmatyczni. Zapomnieliscie ze komunizm zostal obalony. Tak, narod zrobil blad i nie rozliczyl winnych za ten okres, ale tego bledu drugi raz nie popelni i wtedy wezmie sie za was ............... piewcow terroru i ograniczania swobod obywatelskich. Tak juz w zyciu jest, ze nic nie trwa wiecznie A ja wtedy nawet nie bede sie cieszyl.....bo jest mi to obojetne. Po prostu nie mam zachcianek na bycie patriota - idiota. Wole byc tylko idiota i tak niech zostanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Karlik napisał:

A ja wtedy nawet nie bede sie cieszyl.....bo jest mi to obojetne. Po prostu nie mam zachcianek na bycie patriota - idiota. Wole byc tylko idiota i tak niech zostanie


Idiota zostac nie kazdy potrafi dobrowolnie! Uznanie dla ciebie
Przylacz sie do mnie i zostan satanista, jak ja. Jest bardzo "givende" ( zwlaszcza prowokowanie do myslenia)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Thx.
Ale ja wierze tylko w Swietego Mikolaja. Taki wybor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
I przez to chciales powiedz ze ?.................................. nie wstydzi sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok